راه اندازی کسب و کار خانگی - تولید و فروش گل و گیاه زینتی

ساخت وبلاگ
چکیده : سلام خدمت همه دوستان گلم بنده از سال ۸۹ در حال فعالیت در اینترنت هستم و نتایج بسیار خوبی هم گرفتم ال... با عنوان : راه اندازی کسب و کار خانگی - تولید و فروش گل و گیاه زینتی بخوانید :
سلام خدمت همه دوستان گلم
بنده از سال ۸۹ در حال فعالیت در اینترنت هستم و نتایج بسیار خوبی هم گرفتم الان هم تصمیم گرفتم تجربیاتم رو با دوستان به اشتراک بزارم.
بنظرم بهترین کاری که در حال حاضر میشه در کشورمون انجام داد، پرورش محصولات کشاورزی مختص منطقه خودمون و فروشش در سایر قسمت های کشور، باز هم تکرار میکنم فروششون در سایر نقاط کشور!!!! مثلا منی که تو شمال دارم برنج میکنم بیام برنجم رو دلخل شهرهای مرکزی بفروشم.
حالا این یه پیشنهاد بسیاااار کلی بود!! من اومدم چه کردم؟؟ از ۵ سال قبل یه گلخونه کوچک کنار خونم زدم و با یه سرمایه اندک شروع کردم به کشت گیاه های و کاکتوس، خوب هم جواب داد ولی تو قسمت فروشش به مشکل برخوردم. متاسفانه مغازه دارهای ما از من یا خرید نمیکردن و یا با قیمت بسیااااار ارزون میخریدن. همین باعث شد که به سمت فروش اینترنتی این محصول برم که تو اون موقع ها فروشگاه قوی ایرانی ایی هم نداشتیم واسه همین هم توی مدت کم پیشرفت خوبی کردم.
خلاصه بگم الان تونستم مشتری های بسیار خوبی در سرتاسر کشور پیدا کنم و مدام براشون بار بفرستم!! اگر تو اینترنت بزنید فروشگاه اینترنتی کهربا میتونید پیداش کنید ?اینکه فروش در چه حد بود و چطور بود و کجا بود رو فعلا ازش بگذریم ولی اگر کسی خواست بپرسه تا بهش بگم،.
شما هم میتونید با پرورش گل و گیاهتون اون ها رو از مسیر های زیر بفروشید:
کانال های تلگرام
نرم افزارهایی مثل شیپور و دیوار
راه وب سایت شخصی ( که مستلزم هزینه کردنه)
استفاده از برخی سرویس های فروش آنلاین مثل لینک زیر
[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
که میتونید محصول خودتون رو بدون واسطهو بنام خودتون توی اینترنت بزارید برای فروش

این پیشنهاد جا برای صحبت زیاد داره، چه در زمینه تامین و چه در زمینه تولید و چه در زمینه فروش، هر سوالی بود بپرسید که اگر در حد سواد و تجربه ام بود جواب میدم خدمتتون. اگر هم سایر دوستان مخالف بودن خوشحال میشم نظرشون رو بدونم
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 26 دی 1396 ساعت: 23:37