چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] امروزه با پیشرفت سریع د... با عنوان : چرا باید اینترنتی خرید کنیم؟ بخوانید :
[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
امروزه با پیشرفت سریع دنیای فناوری اطلاعات وبا گسترش فضای مجازی واستفاده روزافزون از فضای اینترنت ونرم افزارهای اجتماعی همچون تلگرام .اینستاگرام وامثالهم از یک سو واز سوی دیگر به دلیل افزایش جمعیت وشلوغی شهرها وهمچنین وجود مشغله های روزمره افراد وعدم دسترسی اسان به تعدد وتنوع محصولات گوناگون ، شکل گیری فروشگاههای اینترنتی و خرید از فروشگاههای اینترنتی را به یک ضرورت تبدیل کرده است.

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]

1- تنوع وتعداد زیاد محصولات
یکی از محاسن خرید اینترنتی دسترسی مشتریان به تعداد زیادی از کالاهای مختلف وامکان انتخاب بهترین گزینه می
باشد.

2- دسترسی به اطلاعات لازم و مشخصات محصول
همچنین دسترسی به مشخصات واطلاعات کامل محصولات اعم ازشرکت تولید کننده ، امروزه باپیشرفت سریع دنیای فناوری اطلاعات وبا گسترش فضای مجازی واستفاده روزافزون از فضای اینترنت ونرم افزارهای اجتماعی همچون تلگرام.اینستاگرام وامثالهم از یک سو واز سوی دیگر و به دلیل افزایش جمعیت وشلوغی شهرها وهمچنین وجود مشغله های روزمره افراد وعدم دسترسی اسان به تعدد وتنوع محصولات گوناگون ، شکل گیری فروشگاههای اینترنتی و خرید از فروشگاههای اینترنتی را به یک ضرورت تبدیل کرده است. رنگ محصول ، جنس محصول ، سایز محصول موجب افزایش دقت در خرید با توجه به نیاز وقدرت خرید مشتری می باشد.

3- نمایش محصولات به روشنی
امکان مشاهده محصول از جهات مختلف وگالری تصاویر در تصمیم گیری برای خرید از اهمیت بسزایی برخوردار است که [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] این امکان را فراهم نموده است.

4- قیمت مناسب وافزایش قدرت خرید مشتری

حذف شدن هزینه های مغازه .انبارداری.دکوراسیون وغیره موجب کاهش قیمت تمام شده محصول شده ودر نتیجه قدرت خرید مشتری افزایش می یابد.
5- کم شدن زمان خرید وکوتاه شدن فاصله
سهولت خرید اینترنتی باعث شده است تامشتری برای خرید در زمان خود صرفه جویی نموده ونیاز نباشد برای خرید از خانه خارج شده وهزینه ای صرف نماید.

[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
با وجود دستگاههای سیار کارتخوان .مشتری با اطمینان واعتماد کامل میتواند محصول مورد نظر خود را خرید نماید.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 10 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 5:02