آموزش طراحی سایت

ساخت وبلاگ
چکیده : گاهی ممکن است شما قصد ساختار شکنی داشته باشید و قالب سایت خود را در صفحات مختلف به شکلی متفاوت طراحی... با عنوان : آموزش طراحی سایت بخوانید :
گاهی ممکن است شما قصد ساختار شکنی داشته باشید و قالب سایت خود را در صفحات مختلف به شکلی متفاوت طراحی کنید. قبل از اینکه دست به این کار بزنید؛ باید بررسی شود که آیا این حرکت ساختار شکنانه ی من متعارف است یا خیر؟ آیا این موضوع باب میل کاربران سایت من خواهد بود یا خیر؟ پاسخ به این سوالات می تواند شما را در انتخاب حرکت بعدی خود کمک کند.اگر کمی در زمینه ی [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] تجربه کسب کرده باشید. این موضوع را می دانید که کاربران از هر تغییری استقبال نمی کنند. در نتیجه نباید سرخود هر تغییری که باب میلتان بود را در در قالب سایت پیاده کنید.برای مثال بعضی از سایت ها (به خصوص در طراحی فروشگاه اینترنتی) از چندین الگوریتم متفاوت برای طراحی قالب صفحات سایت استفاده می کنند. نتیجه ی این کار ظاهر متفاوت صفحات مختلف وب سایت می شود. در نتیجه کاربر نیز وقتی می بیند صفحه ی خرید به یک شکل می باشد و صفحه ی نهایی کردن خرید دارای ظاهری کاملاً متفاوت است؛ اعتماد خود را از دست می دهد و احتمال کمی دارد که خرید خود را نهایی کند.

تقلید ممنوع

بسیاری از کارفرمایان دوست دارند که وب سایتی شبیه به رقبا داشته باشند. این یک اشتباه رایج است که فقط یک طراح سایت حرفه ای می تواند مشتری خود را از این اشتباه آگاه کند. وقتی شما چه از نظر عنوان و چه از نظر ظاهر سایتی شبیه به رقبا برای کارفرمایتان طراحی می کنید؛ ورودی های سایتتان به هیچ عنوان به شما و به آن کسب و کار اعتماد نخواهند کرد. این موضوع در ذهن آن ها به عنوان تقلب ثبت خواهد شد و بعد از آن عوض کردن ذهنیت آن ها کار بسیار سختی خواهد بود.اگر کمی دقت کرده باشید همه ی کسب و کار های شناخته شده از طریق ایده ی جدیدی که مطرح کردند به موفقیت رسیدند. هیچ کسب و کاری از طریق کپی کردن از دیگران به جایی نرسیده است. در نتیجه پیشنهاد فردا دیجیتال به شما این است که به عنوان یک طراح سایت حرفه ای هرگز سمت کپی کاری نروید؛ تا در آینده ی کاریتان حرفه ای بودن شما زیر سوال نرود.

هدفتان جلب رضایت کاربر باشد؛ نه جلب رضایت گوگل

یکی دیگر از اشتباهاتی که امروزه از سوی طراحان وب سایت رخ می دهد این است که فکر می کنند طراحی سایت حرفه ای به معنای طراحی یک سایت گوگل پسند است. در صورتی که این تفکر کاملاً غلط می باشد. هنگامی که سایت مورد نظرتان را طراحی می کنید طبیعی است که تمامی اصول سئو را در کد های خود رعایت کنید. اما این که هدف اصلی شما جلب رضایت ربات های گوگل باشد؛ به هیچ وجه رویه ی درستی نخواهد بود. شاید ورودی های سایتتان بیشتر شود؛ ولی وقتی هدفتان جلب رضایت کاربران نباشد؛ قادر نخواهید بود ورودی های سایتتان را نگه دارید.به دنبال این اتفاق بانس ریت سایت شما بالا رفته و نمره ی منفی از گوگل دریافت خواهید کرد. علاوه بر آن ربات های گوگل پس از مدتی به اشتباه شما پی می برند و در نتیجه موفقیت موقت شما را به یک باره به باد می دهند.
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 5:30