کاربرد رک ایستاده چیست

ساخت وبلاگ
چکیده : رک ایستاده : از [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] برای ... با عنوان : کاربرد رک ایستاده چیست بخوانید :
رک ایستاده :

از [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] برای نگهداری تجهیزات [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] در واحد های بزرگ استفاده می شود . rack ایستاده محفظه فلزی است که در قلب یک شبکه و به جهت نگهداری و محافظت از تجهیزات مختلف شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. rack های ایستاده عموما برای نگهداری [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] سرور استفاده می شوند .این رک ها از ارتفاع 14 یونیت تا ارتفاع 47 یونیت تولید میشوند که هر یونبت تقریبا معادل 4.5 سانت است .[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]رک های ایستاده در عمق های 60 ، 80 ، 100 و 120 در بازار موجود هستند ، که بسته به نیاز شما قابل تهیه می باشند . جنس بدنه رک :

در هنگام تهیه rack ایستاده باید به جنس و ضخامت و آلیاژ [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] توجه نمود .چنانچه جنس بدنه رک کمتر از 2 میل باشد به مرور زمان باعث دفرمه شدن رک و تاب برداشتن بدنه و بسته نشدن درب رکخواهد شد .بهترین ضخامت ورق برای رک ایستاده ، 2 میل می باشد .انتخاب یک رک سرور مناسب :

چنانچه می خواهید از سرور های خوابیده (رک مونتی) در داخل rack ایستاده استفاده نمائید ، عمق 100 مناسب کار شما خواهد بود .چنانچه از سرور های ایستاده استفاده کنید ، عمق 80 بهترین انتخاب برای شما خواهد بود .تهویه مناسب رک ایستاده :

چنانچه محل قرار گیری رک شما ، هر جایی غیر از اتاق [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] است ، پیشنهاد می شود از فن های بیشتر و قوی تری برای خنک سازی فضای داخل rack استفاده نمائید . [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]معمولا رک ها امکان نصب 6 یا 8 فن را به شما می دهند . بهترین نوع فن برای رک ها ، فن های بلبرینگی می باشند که دارای عمر طولانی و کیفیتی به مراتب بالاتر می باشند .با استفاده از بلنک پنل ، می توانید به کولینگ رک خود کمک نموده و از پرت شدن هوای سرد داخل رک جلوگیری نمائید .پایه رک ایستاده :

رک ها دارای پایه ثابت و یا با چرخ تولید می شوند . که در هنگام تهیه رک باید به استقامت پایه ها دقت نمائید .ابعاد رک های ایستاده :

رک های ایستاده در ابعاد مختلف در این شرکت تولید می شود که پرفروش ترین ساز های های رک ایستاده 22 و 42 یونیت می باشند .علت خرید رک :

1- مرتب بودن کار و مدیریت کابل ها و [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] . 2- افزایش امنیت و دور از دسترس بودن تجهیزات از دسترس افراد غیر مسئول .3- گردش هوای بهینه و استفاده از سیستم خنک کننده رک برای جلوگیری از افزایش دمای تجهیزات داخل رک مانند سوئیچ های شبکه و به جهت کارکرد صحیح این تجهیزات .4 – نگهداری و محافظت از [فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید] به شکل بهینه به جهت آسیب ندیدن این تجهیزات با ارزش و گران قیمت


[فقط اعضا می توانند لینک ها را مشاهده کنند برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید]
...
نویسنده : ایمان اصلاحی بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 5:30